Працювати у ДБР хочуть тисячі людей
Загрузка плеера...

На 700 посад до Державного бюро розслідувань заяви подали понад 5 тисяч кандидатів. Про це повідомив очільник відомства Роман Труба.

Він зазначив, що це надзвичайно велика кількість претендентів. За словами Труби, такого великого конкурсу в Україні ще не було.

Глава ДБР уточнив, що більше 40% працівників, яких обирають на певні посади до відомства, повинні мати серйозний професійний стаж. Але понад 50% кандидатів можуть і не мати досвід слідчої або оперативної роботи.

Варто додати, що на 27 керівних посад у ДБР подали заявки 685 претендентів. За інформацією ЗМІ, понад 40% кандидатів, які хочуть сісти у крісла керівників відділів у відомстві, є представниками чинних правоохоронних органів.

Раніше Труба заявляв, що запуск роботи Держбюро розслідувань умисно затягують. Нардепи не голосують за жоден з трьох законопроектів щодо змін до закону про ДБР.

Народні обранці переконані, що Бюро формується з порушенням законодавства, тому і наполягають доопрацювати зміни. На переконання депутатів, Труба нібито вирішив особисто затвердити кваліфікаційні вимоги до нових співробітників, а це суперечить закону.

Крім того, дехто з нардепів взагалі засумнівався у правомірному обрані Труби главою відомства і подав до суду, щоб оскаржити його призначення.

Однак, попри всі перешкоди Труба переконаний, що йому все-таки вдасться повноцінно запустити роботу ДБР вже 1 вересня.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram