Через призначення Жебрівського подали до суду
Загрузка плеера...

Активісти подали до суду на Президента України Петра Порошенка за незаконне призначення Павла Жебрівського на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України.

З відповідною ініціативою виступили організації: Центр протидії корупції, Transparency International Україна та Автомайдан. Активісти стверджують, що основною причиною таких дій стала відсутність у Жебрівського досвіду роботи у правоохоронних чи судових органах за кордоном, як того вимагає закон.

Голова ЦПК Віталій Шабунін переконаний, що повноваження такого аудитора можна легко оскаржувати у суді, а разом з цим – і весь висновок аудиту.

Виконавчий директор представництва Transparency International Ярослав Юрчишин зазначив, що організація наполягатиме на тому, щоб вимоги закону все-таки були дотримані і всі члени комісії відповідали прописаним критеріям.

Нагадаємо, екс-главу Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського призначили аудитором НАБУ 19 червня. Згодом низка організацій та окремі політики висловили стурбованість через таке призначення, зазначивши, що воно незаконне.

Про те, що кандидатура Жебрівського не відповідає необхідним критеріям на посаду аудитора, заявив і директор НАБУ Артем Ситник.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram