Булатова готують на посаду в.о. голови Держрезерву
Загрузка плеера...

Не встиг екс-міністр молоді та спорту Дмитро Булатов сісти у крісло заступника голови Державного агентства резерву України, як йому вже пророкують посаду в.о. голови цього відомства.

Такого висновку дійшов журналіст Олександр Дубінський, проаналізувавши  відповідні документи.

"Єкс-міністра спорту радше за все готують на посаду в.о. керівника Держрезерву. Проти чинного голови Держрезерву Вадима Мосійчука за підписом Гройсмана розпочато дисциплінаре розслідування. Причина – закордонне відрядження, яке він не погодив з першим віце-прем'єром Степаном Кубівим", - написав Дубінський на своєму каналі у Telegram.

Нагадаємо, напередодні екс-міністра молоді та спорту Дмитра Булатова призначили на посаду заступника голови Державного агентства резерву України.

Як повідомляв News Network, Булатова призначили не випадково, а за квотою голови комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського.

За словами журналіста Володимира Бойка, Пашинський влаштував зустріч Булатова з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, і той нібито пообіцяв посприяти новому призначенню екс-міністра. І навіть кримінальне провадження, що западає пилом у Генеральній прокуратурі, не завадило Булатову успішно пройти спецперевірку.

Джерело відео: Youtube Фото: з відкритих джерел

 

 

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram