Нардеп готується придбати футбольний клуб
Загрузка плеера...

У футбольного клубу "Чорноморець" Одеса може з'явитися новий власник. За непідтвердженою інформацією, нинішній президент команди Леонід Клімов продає її і передає свої обов’язки народному депутату та відомому бізнесмену Вадиму Новинському. Політик уже мав досвід управління клубом. До анексії Криму у 2010-2014 роках він був господарем ФК "Севастополь".

Варто зазначити, що одесити будуть виступати у черговому сезоні Прем'єр-ліги. За спортивним принципом "моряки" понизилися, адже програли перехідні матчі ФК "Полтава". Утім полтавчани відмовилися від участі у "вишці", тож керівництву УПЛ терміново довелося шукати їм заміну. Серед трьох претендентів на підвищення, чомусь саме "Чорноморець" став тим єдиним щасливчиком. За команду факсом проголосувало більшість клубів української футбольної еліти.

Цікаво, що головним тренером команди з Одеси два тижні тому призначили Ангела Червенкова. Коуча, який свого часу встиг попрацювати (знову ж таки дивний збіг обставин!) у команді Новинського в Севастополі. Виникає підозра, що вся ця оборудка зі зміною власника та просуванням "Чорноморця" у Прем'єр-лігу планувалася же давно, а зараз просто перед футбольними вболівальниками розіграли спектакль.

Джерело:офіційний YouTube ФК "Чорноморець"

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram