Зброю Рубана перевірять на смертоносність
Загрузка плеера...

Суд призначив експертизу зброї, яку готував для терактів та держперевороту Володимир Рубан. У клопотанні йдеться, що слідчі повинні дочекатися фахових висновків, аби зрозуміти, чи могла вилучена зброя знищити будівлю Верховної Ради.

Також Генпрокуратура хоче дізнатися масштаби можливих руйнацій та потенційну кількість людських жертв під час нападу. Ці дані необхідні, щоб визначити ступінь важкості вини підозрюваного, а відтак це впливатиме на обвинувальний вирок.

Фактично з часу затримання Рубана минуло більше трьох місяців, а правоохоронці тільки зараз почали встановлювати основні моменти справи.

Нагадаємо, що керівнику центру звільнених полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану та народному депутату Надії Савченко інкримінують підготовку теракту і держперевороту. На думку правоохоронців, підозрювані планували це зробити за допомогою зброї, яку вони везли з окупованої території Донбасу. За матеріалами слідства, затримані хотіли обстріляти урядовий квартал столиці, захопити приміщення Верховної Ради та вбити усе керівництво держави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram