Гройсман купляє "традиційні цінності"
Загрузка плеера...

На сайті держзакупівель ProZorro з'явилася інформація, що Кабінет Міністрів України хоче знімати про себе рекламу за бюджетні кошти. Так господарсько-фінансовий департамент секретаріату уряду уклав угоду з компанією "Гудмедіа" щодо виготовлення відеопродукції за майже 1 мільйон 350 тисяч гривень. За ці гроші підрядник повинен був зробити 4 ролики по півхвилини до двохріччя діяльності Кабміну. Головними акцентами мали бути дороги, лікарні, школи і центри адміністративних послуг.

Відтак, реклама виконавчої гілки влади, обійдеться українським платникам податків приблизно 11 тисяч 250 гривень за одну секунду.

Крім того випливла доволі цікава інформація про власника фірми переможця тендеру. Серед трьох претендентів, найкраща пропозиція, на думку робочої групи, була саме у "Гудмедіа". Пояснюється це тим, що сценарій був побудований на традиційних цінностях. Власник цієї компанії Кирил Тимошенко три роки тому балотувався у Київську міську раду від партії "Укроп". А зараз він є позаштатним помічником народного депутата Андрія Денисенка, який у Верховну Раду висувався від "Блоку Петра Порошенка".

Так виходить, що влада замовила рекламу про себе у представників політичної сили, а платити за це будуть пересічні українці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram