Мамчур вибачився за п'яного помічника
Загрузка плеера...

Безкарність нардепів та їх помічників не знає меж. Цього разу у місті Вишневе Київської області п'яний помічник народного депутата від БПП Юлія Мамчура Олег Штанько підстрелив підлітка з травматичної зброї.

Про це написав у своєму Facebook завідувач головного департаменту інформаційної політики адміністрації президента Володимир Горковенко.

Володимир Горковенко, завідувач головного департаменту інформаційної політики адміністрації президента:

"Його звати - Олег Штанько. Він розповідав поліції, що вони "не знають з ким зв'язалися". Насправді, він виявився помічником "на громадських засадах". Але після цієї історії стане колишнім помічником. Нардеп Юлій Мамчур запевнив, що "ксіва" йому точно не допоможе".

Пізніше нардеп Юлій Мамчур визнав провину помічника, вибачився за нього, а ще пообіцяв звільнити.

Юлій Мамчур, народний депутат України:

"Мені повідомили про інцидент, що стався за участю мого помічника на громадських засадах. Перш за все, приношу вибачення дітям і батькам за його ганебний вчинок. Хочу наголосити, що кожна людина, незалежно від свого статусу, несе відповідальність за свої дії перед законом. У свою чергу, мною прийняте рішення про позбавлення його статусу помічника народного депутата на громадських засадах".

Водночас у поліції повідомили що стрілець наразі затриманий.

Нагадаємо, Юлій Мамчур - народний депутат від Блоку Петра Порошенка і військовий льотчик. Навесні 2014 року його служив на одній з українських військових баз на території Криму і опинився серед вірних присязі офіцерів, які відмовилися переходити на сторону Росії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram