Макрон поїхав до Папи з питаннями біженців
Загрузка плеера...

Папа Римський Франциск прийняв у Ватикані президента Франції Еммануеля Макрона та його дружину Бріджит.

Це перша зустріч французького лідера із понтифіком після обрання Макрона Президентом.

Зустріч почалася з "серцевих рукостискань" і пройшла за закритими дверима в робочій бібліотеці Папи. Візит Макрона відбувається в період напружених відносин між Італією і Францією в зв'язку з міграційною кризою. Аудієнція, основною темою якої проблема біженців, тривала 57 хвилин.

У поїздці французького лідера супроводжує велика делегація, до якої, окрім його дружини, входять  глави Міністерства внутрішніх справ і МЗС, журналісти і представники католицьких кіл.

Програмою візиту передбачені також переговори Макрона з державним секретарем Ватикану кардиналом П'єтро Паролін і папським "міністром закордонних справ" архієпископом Полем Річардом Галлахером.

Як повідомлялося раніше, напередодні у Брюсселі відбувся неофіційний саміт лідерів європейських країн, на якому політики обговорили питання міграційної кризи. Втім, узгодити єдину позицію щодо ситуації представники Євросоюзу не змогли. Водночас, канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що в такому разі варто сподіватись лише на двосторонні і тристоронні угоди між окремими державами.

Джерело: Reuters, фото – з відкритих джерел

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram