"В "Охматдиті" хворих примушували купувати навіть фізрозчин"
Загрузка плеера...

Лікарів відділення трансплантології "Охматдиту" зловили на вимаганні з батьків онкохворих дітей препаратів, які мають надаватися безкоштовно. За словами адміністрації лікарні, були випадки, коли людей змушували купувати навіть фізрозчин.

Юрій Довбня, заступник головного лікаря з медичної частини НДСЛ "Охматдит":

"Адміністрацією лікарні було прийнято рішення про створення комісії з розслідування. По результатам ми можемо сказати, що були зловживання. Замовлялися лікарські засоби батькам, які в наявності на складах лікарні. Це ліки гормональні солу-медрол, альбумін – в середньому десь 17-ть позицій цих препаратів. Люди, які робили ці замовлення, отримали по результатам розслідування догани".

Окрім того, виявлено факти, коли батьків змушували купувати дороговартісні ліки, які були у наявності на складі закладу.

Наталія Кубаля, завідувач відділення онкогематології НДСЛ "Охматдит":

"Мне неприятно, но это было. Когда действительно, и это была не ситуация однократная, это было несколько препаратов на складе больницы, которые назначались в течение длительного промежутка времени, не одного-двух дней. И которые приобретали родители. И препараты эти были не цены физраствора".

Вочевидь, догана від адміністрації здалася порушникам занадто жорстоким покаранням – вони подали на керівництво медзакладу позов до суду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram