БПП стає на захист КДБшників
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Один крок вперед, два - назад. Саме так поводяться можновладці у добре розпіареному питанні очищення влади. Мало того, що обіцянка Петра Порошенка провести люстрацію суддів, податківців та правоохоронців з тріском провалилася, та ще й у президентському оточенні вирішили "відмазати" колишніх КДБшників.

До Верховної Ради внесено законопроект, яким пропонується не застосовувати закон про очищення влади до колишніх штатних працівників або негласних агентів Комітету державної безпеки і Головного розвідувального управління Міністерства оборони СРСР.

Автором такої ініціативи став депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Микола Паламарчук.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що чинний закон нібито дискримінує громадян за професійною ознакою та суперечить конституційному принципу індивідуальної відповідальності.

Відомий громадський діяч і дисидент Семен Глузман до усіх люстраційних ініціатив влади ставиться, м’яко кажучи, скептично. За його словами, в країні потрібно вирішувати купу інших нагальних проблем, а не турбуватися про радянських спецслужбовців.

"Я вообще считаю, что подобные люстрации – глупость. Я бы задал другой вопрос: когда они наконец соберутся решать проблему министра здравоохранения настоящего, а не вот этой, без гражданства и без должности. Но у них другие задачи. Они же не лечатся в районных поликлиниках и в районных больницах. Кончится все это плохо", - сказав Семен Глузман.

Він припускає, що за цим законопроектом може ховатися якесь гучне майбутнє призначення або кадрові перестановки. Але, як стверджує відомий психіатр, він живе "в країні, яка походить з романів Франца Кафки", тому очікувати від керівників нашої держави можна все, що завгодно.

Джерело: відео - Youtube, фото – з відкритих джерел Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram