Трамп підштовхнув Harley-Davidson до Європи
Загрузка плеера...

Через різке підвищення мита на імпорт американських мотоциклів до Європейського союзу від 6 до 31% Harley-Davidson заявив про перенесення потужностей до ЄС.

Представники компанії пояснили, що скачок у вартості розмитнення додасть до вартості кожного двоколісного коня щонайменше 2,2 тисячі доларів. Такі ціни на транспорт відлякуватимуть потенційних покупців.

Виробник мотоциклів підрахував, що втрати від мит коливаються від 90 до 100 мільйонів доларів у рік. Підвищувати вартість свого продукту компанія не збирається, тому простіше вивести бізнес із США.

Варто зауважити, що європейський ринок є значущим для Harley-Davidson, адже за рік у Європі вони продають щонайменше 40 тисяч мотоциклів.

Переміщення виробництв відбудеться впродовж 18 місяців.

Зазначимо, що першоджерелом такого рішення виробника є критика президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа. Саме через нього раніше компанія перемістила частину заводу до Європи, бо розпочалася митна війна. Так, Трамп запровадив мита на ввезення сталі до ЄС. Своєю чергою регіон підняв мита на американські товари. Тому, щоб не сплачувати податків і не зазнати збитків, Harley переїде до Європи.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram