Соцмережі обурив піар Ляшка
Загрузка плеера...

Щойно приходить пора передвиборчих агітацій, охочі ввійти в коло довіри кожного українця та обійняти пост президента України ладні на все. Першочергово політики кидаються в навчальні заклади, адже маніпулювати дітьми – чи не найпростіший спосіб.

Так, остання спроба народного депутата Олега Ляшка обернулася для нього масовою критикою з боку користувачів соцмереж.

Парламентарій відвідав одну зі шкіл Чернігівщини, де дітей одягнули у футболки з символікою Радикальної партії. Потім фотозвіт події опублікували в Інтернеті.

Як тільки не називали лідера "радикалів" і чого тільки не писали у соцмережах з приводу цієї події.

Проте, схоже, що політик та його оточення намагаються просто не помічати критики, оскільки неприємні коментарі під фотографіями оперативно видаляють, залишаючи тільки схвальні відгуки.

Телеканал NewsNetwork встиг зберегти деякі коментарі українців, у яких пану Ляшку нагадували, що він відверто порушує законодавство. До прикладу, у статті 80 закону "Про освіту" сказано, що навчальні заклади заборонено використовувати не за призначенням. А от у 17 статті йдеться про те, що "у закладах загальної середньої освіти забороняється утворення і діяльність організаційних структур політичних партій". Це ж вказується й у 31 статті.

Тепер за фактом події представники Міністерства освіти і науки обіцяють провести перевірку. А соратники Ляшка виправдовуються, що жодних порушень не було, бо і вибори не почалися, і взагалі, діти самі випросили футболки.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram