НАБУ пробачило Гонтаревій відпочинок на Мальдівах
Загрузка плеера...

Відпочинок екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої на Мальдівах не є чимось екстраординарним. Так вважають детективи Національного антикорупційного бюро України. Правоохоронці закрили кримінальну справу, яку порушували проти колишньої очільниці НБУ. Про це свідчить рішення Солом'янського райсуду столиці.

Детективи проаналізували, за які кошти Гонтарева відпочивала на островах у 2016 році. У НАБУ дійшли висновку, що тодішня голова Нацбанку не мала вносити до декларації відомості про відпустку. Справа в тому, що Мальдіви обійшлись екс-посадовиці у досить скромну суму – всього у чверть мільйона гривень. А це менше, ніж 250 прожиткових мінімумів. До того ж, правоохоронці не вважають оплату тура придбанням цінного майна. Таким чином у НАБУ вирішили, що подорож Гонтаревої на Мальдівські острови не має ознак правопорушення.

Зазначимо, у декларації Гонтаревої за 2016 рік є чимало недоліків. Жінка навела неповну інформацію про нерухомість, забула про отримані проценти і дивіденди, а також вказала неправильну зарплату сина. Хоча чиновниця і "загубила" близько 57 тисяч гривень, проти неї не стали відкривати навіть адміністративного провадження. У Нацагентстві з питань запобігання корупції пояснили, що сума надто незначна.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram