Прикордонник підробляв поводирем у нелегалів
Загрузка плеера...

В Одеській області на хабарі погорів інспектора прикордонної служби. За інформацією правоохоронців, держслужбовець пообіцяв громадянину Молдови допомогти нелегально перетнути кордон за невелику фінансову винагороду.

Загальна сума неправомірної вигоди склала трохи більше 5 тисяч гривень. Прикордонник вимагав хабар частинами. Обох зловмисників затримали під час того, як інспектор ДПСУ проводив через кордон іноземця.

Підозрюваному в організації незаконного переправлення людей на територію України вже оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Варто додати, що це вже не перший випадок, коли прикордонники за невеличку грошову винагороду допомагають нелегалам перетнути український кордон.

Але не всіх зловмисників, як серед правоохоронців, так і серед мігрантів вдається затримати. Зазначимо, що в Україні з початку року виявили понад чотири тисячі нелегалів. А минулоріч Державна міграційна служба зафіксувала на території нашої держави понад 9,5 тисяч іноземців, які незаконно перетнули кордон.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram