Герасим'юк про Нацраду: під загрозою свобода слова
Загрузка плеера...

Заступниця голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк вирішила піти у відставку. Журналістка і телеведуча подала керівництву відповідну заяву. ЗМІ опублікували фотографію документа. Жінка стверджує, що нинішня ситуація у державному органі ставить під загрозу свободу слова в Україні.

Герасим'юк нарікає на політизацію роботи. За словами медійниці, у державному регуляторі стало можливим поширення "спотвореної та зманіпульованої інформації, яка носить наклепницький характер". Журналістка зазначила, що сьогодні відстоювання незалежності і європейських стандартів у медіа стало неможливим.

У Нацраді з питань телебачення та радіомовлення рішення Герасим'юк поки не коментували. Раніше у державному органі розгорівся скандал через ліцензії для телеканалів. Ольга Герасим'юк та Олег Черниш заявляли, що частина членів Нацради намагається тиснути на медійників через механізм перевірок і продовження ліцензій на мовлення. Впродовж кількох місяців Нацрада не могла зібрати кворум.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram