Британія розбереться з майном Скрипалів та Бейлі
Загрузка плеера...

Британський уряд прийняв рішення викупити помешкання російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, котрого отруїли у Солсбері, а також автівку та інше майно.

Варто зауважити, що коштує будинок загиблого 464 тисячі доларів.

Крім того, влада Великобританії заявила про намір придбати ще один маєток доньки шпигуна і поліцейського Ніка Бейлі, що постраждав разом із Скрипалями. Житло останнього оцінили у 570 тисяч доларів.

За попередньою інформацією, на всі ці задуми підуть гроші платників податків, проте, що буде з придбаними статками влада не повідомляє.

Водночас у Міністерстві охорони навколишнього середовища, продовольства і сільгоспрозвитку Великої Британії нагадали, що у будинку Скрипаля досі тримають слідчі дії і "санкцій для його дезактивації поки не надходило".

Нагадаємо, 4 березня в Англії біля торгового центру були знайдені Сергій та Юлія Скрипалі у непритомному стані. Медики діагностували батькові та доньці отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розробили в Росії. Тоді Великобританія відкрито висунула Російській Федерації звинувачення у причетності до інциденту. Але офіційна Москва усе заперечила.

Зазначимо, що справа подвійного агента коштувала британцям 10 мільйонів доларів.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram