Влада витратить мільйони, захищаючи рейдерів?
Загрузка плеера...

Влада планує використати близько 2 мільйонів доларів бюджетних коштів на вирішення сумнівних питань у міжнародних судах. Відповідно до інформації, опублікованої у системі публічних закупівель Prozorro, Міністерство юстиції України хоче витратити 56 з половиною мільйонів гривень із бюджету держави на юридичні послуги у справі за позовом Ігоря Бойка до держави Україна.

Денис Долинський, підприємець:

"Это самый циничный, мне кажется, случай. Когда представители власти захватили предприятие. И потом на деньги налогоплательщиков хотят в международном арбитраже, который будет в Лондоне, чтобы не платить компенсацию за захват этого бизнеса".

Бізнесмен звернувся до міжнародного суду через конфлікт довкола одного з найбільших підприємств у Житомирі – кондитерської фабрики. Інвестори підприємства заявили, що виробничі потужності були захоплені рейдерами під прикриттям представників чинної влади, зокрема й народних депутатів.

Денис Долинський, підприємець:

"Когда Пашинскому нужно было захватить наше предприятие, он обратился за помощью к министру внутренних дел и к министру юстиции. Это первый момент второй момент – заместитель генерального прокурора Луценко, он как раз с "Народного фронта", и он тоже участвует в этом захвате. Это второй момент. И третий момент, это то, что другие структуры, даже отдельные некоторые судьи, или коррумпированные, или которых запугали, открыли уголовные дела, они участвуют тоже в этом бандитском захвате".

Історія захоплення кондитерської фабрики у Житомирі розпочалася 2015-го. Рішення про фактичну ліквідацію прибуткового підприємства шляхом виключення з державного реєстру ухвалювали чомусь у тернопільському суді. Через це без роботи залишилося близько трьох тисяч працівників. Потужності фабрики, яка до 2015-го року входила у трійку лідерів кондитерського ринку України та посідала перше місце з експорту солодощів, здають в оренду.

Денис Долинський, підприємець:

"Оно не работает. Там две линии сданы в аренду, на нескольких еще линиях выпускают фальсификат. Местные торговые марки, которые они назвали ЗАТ "Житомирські ласощі". Такой существовать даже не может, потому что у нас нет в стране такой юридической формы – ЗАТ".

За більш ніж два роки підприємці домоглися звільнення судді, яка приймала це рішення і навіть виграли суди щодо повернення майнового комплексу.

Денис Долинський, підприємець:

"Решение суда в нашу пользу, но воспользоваться мы им не можем. То есть, нас просто туда не пускают. Причем полиция это охраняет за государственные деньги. Из бюджета выделяются деньги, стоит полиция, полицейские машины круглосуточно, cемь дней в неделю, 365 дней в году охраняют предприятие – от нас же, от инвесторов. Которые за шесть лет в это предприятие инвестировали более 30-ти миллионов долларов" .

У 2017-му році інвестора Бойка Печерським районним судом міста Києва було засуджено до двох місяців позбавлення волі. Після цього було подано позов до міжнародного суду в Лондоні, на який Мін'юст, очолюваний представником того ж "Народного фронту" Павлом Петренком, планує витратити немало коштів платників податків.

Представники влади та сам нардеп Пашинський свою причетність до захоплення підприємства заперечують.

 

Джерело відео: YouTube

Джерело фото: Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram