В українську футбольну "еліту" оберуть факсом
Загрузка плеера...

Українська Прем'єр-ліга продовжує дивувати своїми рішеннями. Безпрецедентний крок вирішили зробити футбольні чиновники: обрати 12 команду змагань не за спортивним принципом, а шляхом голосування факсом серед клубів УПЛ. Нагадаємо ФК "Полтава" мала поповнити ряди елітного дивізіону перемігши у стикових матчах одеський "Чорноморець". Однак полтавчани відмовилися від участі у змаганнях. Відтак їх місце у "вишці" стало вакантним.

Футбольні функціонери не вигадали нічого кращого, як оголосити вибори кандидата на підвищення у класі. У цьому голосуванні будуть брати участь три команди: "вчорашні" прем'єрлігівські одеський "Чорноморець" і "Зірка" з Кропивницького, а також "Інгулець", який закінчив минулий сезон на 4-му місці в Першій лізі.

Голосувати одинадцять клубів УПЛ будуть факсом протягом дня. А вже на найближчому засіданні виконкому Федерації Футболу України назвуть переможця, якого офіційно затвердять у склад Прем'єр-ліги на майбутній сезон. Наші футбольні чиновники вже не вперше ігнорують спортивний принцип. Наприклад, торік замість чернігівської "Десни", яка посіла друге місце в Першій лізі, Прем'єр-лігу поповнив рівненський "Верес", який фінішував третім. Тож до ситуацій, коли гру виграють не на полі, а в кабінетах, українському вболівальнику не звикати. І він на такі виверти відповідає порожніми трибунами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram