Названо дати вступної кампанії 2018
Загрузка плеера...

Українські абітурієнти розпочнуть подачу документів до вищих навчальних закладів вже 2 липня. Цього ж дня відкриють і реєстрацію електронних кабінетів абітурієнтів. Про це на прес-конференції повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

За її словами, реєстрація електронних кабінетів триватиме до 25 червня. Міносвіти вже почали тестувати цю систему.

Гриневич зазначила, що діти, які вступатимуть до ВНЗ на основі співбесіди, вступних іспитів чи творчих конкурсів, зможуть подавати заяви до 20 липня. А абітурієнти, які будуть вступати до вишів тільки на основі сертифікатів ЗНО, - до 26 липня.

Рейтинговий список вступників із прізвищами, які рекомендовані до зарахування, оприлюднять вже 1 серпня.

Зазначимо, цього року розгорілися гучні скандали довкола зовнішнього незалежного оцінювання. Найбільше критики пролунало щодо ЗНО з англійської мови. Зокрема, абітурієнти скаржилися на поганий звук та вимову дикторів під час проведення аудіювання. Учасники екзамену стверджують, що це значно вплинуло на результати тестів.

Однак Міносвіти обійшло цю проблему, пояснивши, що діти не вчасно подали апеляцію на помилкове оцінювання їх знань.

Варто додати, що через численні скарги вступників на порушення під час ЗНО, в Україні задумалися над введенням посади омбудсмена з освіти. Чиновник повинен буде працювати з порушеннями, які виникають у навчальних закладах, і захищати права як учнів, так і викладачів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram