СБУ зайнялася нападом на ромів
Загрузка плеера...

Окремо від Національної поліції власне розслідування справи погрому поселення львівських ромів проводить Служба безпеки України. У відомстві вирішили вияснити, хто стоїть за діяннями юнаків та хто їх фінансує.

За словами глави СБУ Василя Грицака, згідно з попередньо вивченими матеріалами схожий випадок вже стався у 2014 році і в Росії. Тому у Службі виникла підозра, що за цим усім стоїть "рука Кремля".

Нагадаємо, днями у Львові підлітки скоїли напад на тимчасове поселення ромів, у результаті чого загинув 24-річний хлопець і ще 4 особи отримали тілесні ушкодження. З часом правоохоронці повідомили, що атакували людей львівські школярі та студенти, зокрема, курсант військового ліцею ім. Героїв Крут - елітного закладу для підготовки військових. Усі вони є учасниками угрупування "Твереза і зла молодь".

Щойно інформація почала поширюватися, про це дізнався президент Парламентської асамблеї Ради Європи і гостро засудив події. Крім того, відреагувало на інцидент у посольство Сполучених Штатів Америки в Україні, де різко засудили прояви нацизму та закликали негайно притягнути нападників до кримінальної відповідальності. Також своє обурення висловили і в Міністерстві закордонних справ України.

Варто зауважити, що нападникам уже оголосили про підозру.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram