Новим президентом ПАРЄ обрали швейцарку
Загрузка плеера...

Новим 32-им президентом Парламентської асамблеї Ради Європи стала депутат від Швейцарії Ліліан Морі Паскьє. Оскільки вона була єдиним кандидатом, то голосування не відбувалося. До неї головував у ПАРЄ італієць Мікеле Ніколетті, однак він пішов у відставку, бо програв парламентські вибори у своїй країні.

У своєму вступному слові Паскьє наголосила, що надзвичайно важливою є боротьба з корупцією у ПАРЄ. Особливо якщо враховувати квітневий корупційний скандал, який сколихнув Асамблею. Новообрана очільниця запевнила, що під час свого головування структура буде відновлювати втрачену честь та ставатиме більш прозорою.

Також новий президент зазначила, що встановлення та збереження миру залежить від кожного, хто є членом в ПАРЄ і від держав які вони представляють. Ліліан Морі Паскьє переконана, що лише діалог та взаємоповага дозволять досягнути успіху. Вона висловила занепокоєння частими нападами у європейських країнах на вільне вираження поглядів, свободу зборів, окремі позиції засобів масової інформації. Крім того, зростання екстремізму, насильства та репресій при напруженій міграційній ситуації вимагає від євродепутатів об'єднання, аби подолати ці виклики, - вважає президент Паскьє.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram