Угорщина висуває до України нові вимоги
Загрузка плеера...

Україна нам друг, але істина дорожче. Так можна перефразувати заяву міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто. За його словами, угорці, які проживають в Україні, не повинні страждати через те, що влада намагається позбутися російського впливу.

Петер Сійярто, міністр закордонних справ Угорщини:

"У мене одне запитання: якщо йдеться про російську мову, то як у цій картині з’явилися ми, угорці? Ми хочемо забратися звідти! Таке враження, що Угорщина просто потрапила під роздачу! Але в кожному разі – чи це "супутні руйнування", чи це так і планувалося – ваші дії б’ють по нас. У вас війна, але залиште угорців у спокої", - зауважив голова угорського МЗС.

Також Сійярто висловив сподівання, що в новому документі, який ухвалять на зміну скасованому закону "Ківалова-Колісниченка", угорській мові нададуть статус офіційної в певних регіонах. Якщо цього не буде зроблено, то дипломат пообіцяв опиратися.

Нагадаємо, раніше Сійярто заявляв, що Угорщина прагне до хороших та стратегічних стосунків з Україною, однак війна з Росією не може бути виправданням для "утисків" угорської меншини на Закарпатті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram