Аваков хоче допомагати Міністерству фінансів
Загрузка плеера...

Десяту частину державного бюджету з'їдає корупція на митницях. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Очільник МВС навів підрахунки, аргументуючи свою участь у "хрестовому поході" проти контрабанди.

За словами Авакова, заплановані надходження з митниці цього року мають перекрити третину видатків бюджету (понад 340 млрд грн). При цьому поки що чиновники не можуть впоратися із планом. На початок травня держава недоотримала близько 20 мільярдів гривень. Проте отримати можна в п'ять разів більше. Арсен Аваков нагадав, що втрати від корупційних схем перевищують 100 мільярдів. Урядовець зазначив, що це більше, ніж весь бюджет міністерства оборони або ж міністерства внутрішніх справ.

Посадовець пояснив, що силовики долучились до "хрестового походу" проти контрабанди з альтруїстичних міркувань. За словами Авакова, його цікавить не перерозподіл сфер впливу, а можливість допомогти Міністерству фінансів. Голова МВС заявив, що має провести перемовини з Мінфіном і представниками бізнесу.

Нагадаємо, минулого тижня уряд надав силовикам більше контролю над митницею у ході нової програми боротьби з контрабандою.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram