Трамп обрав козир в торгах з Китаєм
Загрузка плеера...

Китайська компанія ZTE, що займається виробництвом телекомунікаційного устаткування і мобільних телефонів, заплатила штраф у розмірі одного мільярду доларів. Про це заявив офіційний представник міністерства торгівлі Сполучених Штатів Америки. Зауважимо, що саме цю корпорацію уряд США звинуватив у неодноразових порушеннях санкцій.

Президент Штатів Дональд Трамп довів 20 законодавцям, що вимагання штрафу та призначення американської групи моніторингу – цілком достатнє покарання для ZTE. Тому, вже через кілька днів після оголошених вимог компанія надіслала платіж. Проте сплатила вона не все, адже має перерахувати ще 400 мільйонів доларів на депозитний рахунок.

Американські чиновники переконані, що сплата китайцями такого штрафу на майбутнє стане стимулом ретельніше дотримуватися правил торгівлі. Вказаний депозитний рахунок дасть змогу уряду США отримати доступ до грошей ZTE, якщо ті будуть щось порушувати. Проте, деякі можновладці вважають, що підприємство заслуговує на суворіше покарання у вигляді припинення роботи, але багато хто з цим не згодний. Зокрема, з приводу цього Дональд Трамп зізнався, що хоче зберегти компанію на ринку, оскільки вона буде козирем в його руках під час переговорів з Китаєм.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram