6 медалей для українських дзюдоїстів зі Словенії

У Словенії закінчився Кубок Європи з дзюдо. На цих змаганнях українці виступили досить вдало, здобувши шість медалей. Уже першого дня киянка Дар'я Білодід підтвердила статус фаворитки, виборовши "золото" у ваговій категорії до 48 кілограмів.

У фіналі нашій спортсменці протистояла минулорічна чемпіонка цього кубка японка Хітомі Сакагучі, яка не змогла захистити титул, поступившись українці. Також у цей день медальна скарбничка "жовто-блакитної" команди поповнилася "бронзою", завдяки Марії Буйок із Чернігова у вазі до 52 кілограмів.

Наші дзюдоїсти не зупинилися на досягнутому та продовжували брати призові місця й підчас заключного дня змагань. Другим у ваговій категорії до 100 кіло став Данило Гуцола. До речі, для запоріжця це третя значуща перемога цього року. У цій же вазі до "сотні" "бронзу" здобув харків'янин Олександр Міндила, а в надважкій категорії серед жінок бронзові медалі зуміли вибороти черкащанка Анастасія Сапсай та Василина Кириченко зі Львова.

У підсумковому командному медальному заліку на Кубку Європи з дзюдо українці посіли п'яте місце, поступившись позиціями японцям, німцям, французам і росіянам.