Супрун бореться з туберкульозом через Інтернет
Загрузка плеера...

Медична реформа, яка мала б позитивно вплинути на розвиток цієї сфери в усіх куточках України, все ж не дає результатів. Лабораторії, що так потрібні людям, не відкриваються, лікарні не отримують нового обладнання, припиняють свою роботу науково-дослідні центри. Ба більше, в українців забирають можливість повноцінно отримувати допомогу лікарів, а кращі спеціалісти виїжджають за кордон. Про це аж ніяк не хвилює пані Супрун, яка незаконно перебуває на посаді міністра охорони здоров'я і спокійно розповідає на своїй сторінці у Facebook страшні статистичні відомості.

До прикладу, востаннє наша недоміністерка розповіла, що Україна посідає друге місце в Європі по захворюваності на невиліковну стадію туберкульозу, що майже стало епідемією. Супрун намагалася заспокоїти своїх підписників інформацією про розробку ліків та їх тестування, але разом з тим написала, що із усіх хворих кожен четвертий має тяжку форму. А це не зовсім заспокоює. На превеликий жаль українців, нічого ефективнішого, ніж проходження медиками онлайн-курсів підвищення кваліфікації в.о. міністра запропонувати не змогла.

Так, замість того, щоб перейняти досвід у закордонних колег і зробити акцент на профілактиці захворювання, пані Супрун пропонує усім зайнятися теоретичною самоосвітою. Непогана формується схема: замість закупівлі необхідних медикаментів, збереження здорової нації та підвищення рівня довіри, керівництво МОЗ втоптує себе у землю. Навіть якщо люди знову зберуться на мітинги проти Супрун, у неї обов'язково знайдуться "аргументи" й "відповіді", які насправді нічого не прояснять і не змінять.

Джерело: фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram