Ердоган знову став президентом Туреччини
Загрузка плеера...

Реджеп Таїп Ердоган став новим старим президентом Туреччини. Політик заявив про свою перемогу ввечері після завершення виборів. Згодом у центрвиборчкомі країни підтвердили, що більшість громадян проголосували за Ердогана (понад 50% голосів).

За результатами парламентських виборів, які розпочались у неділю одночасно з виборами президента, також лідирують прибічники Ердогана. Привладна партія справедливості і розвитку подолала бар'єр у 10%.

Опозиція заявила про порушення під час виборів. Зокрема, на кількох виборчих дільницях було зафіксовано вкидання бюлетенів. Чиновники пообіцяли розслідувати ці випадки.

Після того, як центрвиборчком підтвердив перемогу Ердогана, прибічники чинного президента вийшли на вулицю, аби відсвяткувати його переобрання.

Зазначимо, Туреччина переходить від парламентської до президентської форми правління. Після нинішніх виборів Ердоган отримає більше повноважень. Такі зміни були закріплені у конституції минулого року. Президент зможе призначати міністрів і керівників спецслужб без узгодження з депутатами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram