Лідери ЄС не знайшли виходу з міграційної кризи
Загрузка плеера...

У Брюсселі відбувся неофіційний саміт лідерів європейських країн. У ньому взяли участь перші особи 16 держав. Політики зустрілись, аби знайти вихід з міграційної кризи. Втім, узгодити єдину позицію щодо ситуації представники Євросоюзу не змогли. Частина країн-членів ЄС відмовилась від участі у переговорах. Зокрема, саміт проігнорували держави так званої "Вишеградської четвірки" (Польща, Чехія, Угорщина та Словаччина).

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель визнала, що сподіватись на створення загального плану дій не варто. Натомість очільниця ФРН вважає, що у цьому разі варто сподіватись на двосторонні і тристоронні угоди між окремими державами. Меркель запевняє, що так країнам буде простіше домовитися про правила прийому і розміщення біженців. Позицію німецької канцлерки підтримав і президент Франції Еммануель Маркон. Загалом на саміті не було досягнуто жодних конкретних домовленостей. Втім, усі учасники переговорів заявили, що зустріч дала надію на вирішення міграційної кризи.

Зазначимо, відсутність конкретних результатів саміту може стати негативною для канцлерки Німеччини. Раніше міністр внутрішніх справ ФРН висунув Ангелі Меркель ультиматум, вимагаючи знайти вихід із ситуації на загальноєвропейському рівні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram