На ремонт доріг у бюджеті замало коштів
Загрузка плеера...

В українському бюджеті наразі немає грошей, щоб відремонтувати всі українські дороги. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив радник голови "Укравтодору" Олександр Кава. Посадовець пояснив, що саме тому ремонтники зосереджують увагу на окремих пошкодженнях полотна. Чиновник назвав ямковий ремонт вимушеним заходом, без якого на дорогах могло б взагалі не бути проїзду.

За підрахунками "Укравтодору", середня вартість ремонту одного кілометра становить від 10 до 15 мільйонів гривень. Загалом же на приведення в порядок усіх шляхів необхідно витратити близько двох трильйонів гривень. Це стільки ж, скільки становить сукупний державний борг України.

Зазначимо, ремонт доріг урядовці називають одним зі своїх головних завдань. Цього року в українські шляхи мають вкласти близько 50 мільярдів. Це, звісно, менше, ніж хоче "Укравтодор", проте сума також чимала. Попри такі значні витрати переважна більшість доріг досі перебуває у незадовільному стані. Раніше в Міністерстві інфраструктури заявили, що правоохоронці перевірять усі акти виконаних робіт. Так чиновники хочуть виявити схеми відмивання коштів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram