Півтори сотні людей постраждали від вибуху
Загрузка плеера...

У столиці Ефіопії Аддіс-Абебі стався масштабний вибух. Це відбулось під час виступу прем'єр-міністра країни. Голова уряду виголошував промову перед своїми прихильниками на одній з площ міста.

Акція на підтримку прем'єр-міністра зібрала кілька десятків тисяч людей (це був перший публічний виступ очільника ефіопського уряду). Вибух пролунав одразу після завершення промови. З натовпу у бік трибуни жбурнули гранату. Проте постраждав не політик, а понад півтори сотні демонстрантів. Міністр охорони здоров'я Ефіопії повідомив, що поранення отримали 154 людини, 10 з них наразі у критичному стані. Один з учасників акції загинув.

ЗМІ повідомляють, що правоохоронці затримали одного з нападників, який хотів кинути у натовп чергову гранату. Прем'єр стверджує, що вибух влаштували його опоненти, незадоволені реформами в країні. Втім, хто саме стоїть за організацією атаки, наразі невідомо. В Організації Об'єднаних Націй уже засудили напад на мирних демонстрантів. Генсек ООН Антоніу Гуттереш висловив співчуття постраждалим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram