ГПУ не хоче розслідувати справи Майдану
Загрузка плеера...

Комусь не вигідно, аби суспільство нарешті дізналося правду про злочини під час Революції гідності. Замість того, аби встановити істину, Генеральна прокуратура України збирається ліквідувати Департамент спеціальних розслідувань, який займається справами Майдану.

Такою інформацією поділився народний депутат Мустафа Найєм у Facebook

За його словами, генеральний прокурор Юрій Луценко збирається підписати відповідний наказ, який фактично ліквідує цей Департамент.

Як розповідає Найєм, формально ліквідація відбуватиметься шляхом поділу прокурорів і слідчих.

Мустафа Найем, народний депутат України:

"Відділ процесуальних керівників Департаменту Горбатюка буде приєднаний до загального Департаменту процесуальних керівників під керівництвом заступника Генерального прокурора Юрія Столярчука. Слідчих департаменту готують перевести до складу Головного слідчого управління. Хто буде курирувати їх роботу на даний момент невідомо.  Я дуже хочу помилятися. Але ніякої інформації, яка спростовує вище викладене я не зможу отримати - ні у керівництва відомства, ні у тих, хто знайомий з ситуацією всередині".

Нагадаємо, управління Сергія  Горбатюка веде кілька резонансних справ, зокрема щодо злочинів на Майдані у 2014 році і узурпації влади Віктором Януковичем і його оточенням.

Раніше у ЗМІ повідомлялося про загострення конфлікту між Луценком і начальником департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергієм Горбатюком. Останній заявляв, що не збирається виконувати "незаконні накази" і навіть говорив про своє можливе звільнення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram