ОПЕК збільшить видобуток нафти
Загрузка плеера...

В австрійському Відні зустрілися представники країн, які є членами організації виробників-експортерів нафти ОПЕК. Учасники домовилися про збільшення темпів видобування "чорного золота". Зараз мова йде про зростання на рівні одного мільйона барелів на день, стверджують експерти.

На зустрічі сторони врегулювали ключові питання на ринку нафти. Зокрема позиції двох найбільших виробників  в ОПЕК – Саудівської Аравії та Ірану – дещо відрізнялися. Аравійці вважають, що темпи нафтодобування треба збільшити через падіння поставок з ряду країн. Іранці ж переконані, що треба зачекати.

Раніше президент США Дональд Трамп звинуватив країни ОПЕК, у тому що вони спеціально завищують ціни на нафту. На його думку, видобуток сировини треба збільшити і для цього є всі можливості. Саме з такою пропозицією він і звернувся до саудитів.

Перед зустріччю у Відні "чорне золото" на світових біржах дещо подорожчало. Фахівці переконані, що нинішня домовленість між країнами нафтовими експортерами дозволить стабілізувати ситуацію на ринку та зупинить підвищення цін.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram