Гройсман згадав про борги попередників
Загрузка плеера...

Практика перекладати відповідальність на попередників властива і Кабінету міністрів Володимира Гройсмана. Прем'єр раптом згадав про суму, яку раніше запозичили уряди Тимошенко, Єханурова, Януковича та Азарова.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України:

«Я хочу сказати, що з 2005 по 2013 роки уряди України запозичили 50 мільярдів доларів. З них цього року треба віддати 5 мільярдів доларів, а в наступні роки 35 мільярдів доларів. Нам потрібно запозичувати ресурси, перекредитовуватися. Моя мета – розрахуватися з усіма боргами”.

Аби виконати обіцянку розрахуватися з боргами попередників, Гройсману потрібно і надалі перебувати на посаді прем'єра, бодай ще кілька років, - кажуть експерти. Утім вони прогнозують, що він зможе втриматися у кріслі максимум до виборів.

А до них, судячи з останніх промов, Гройсман вже готовий. Адже виступи прем'єра містять чимало передвиборчої риторики.

Зокрема, Гройсман запевнив, що в своїй роботі керується виключно інтересами держави і її громадян, і цей принцип закладається в питаннях подальших реформ. Щоправда, проводити їх Гройсману заважають як попередники, так і представники нинішньої виконавчої влади, зокрема, правоохоронці.

Як повідомляв News Network раніше, прем'єр попереджав, що окремі правоохоронці готують провокації проти нього та уряду. Про це Володимир Гройсман сказав під час засідання Кабміну на початку липня. Голова уряду висловив обурення, що силовики  лише на 30 відсотках дотримуються закону про "маски шоу стоп", який мав знизити тиск на бізнес з боку правоохоронців . Ба більше, деяких з них Гройсман звинуватив у "кришуванні" бізнесу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram