Справу щодо "Нової Пошти" по тихому закрили
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження щодо "Нової Пошти". Компанії інкримінували ухилення від сплати податків. Як повідомили правоохоронці, у справі не знайшли складу злочину.

Керівництво логістичного оператора заявило, що вони й не сумнівалися у своїй правоті. Водночас іншої думки був генеральний прокурор Юрій Луценко, який раніше звинувачував компанію в незаконному пересиланні наркотиків та алкоголю у великих обсяг. Саме через це в офісах відділень по всій Україні провели обшуки.

Генпрокурор переконував, що володіє оперативною інформацією, мовляв "Нова пошта" порушує закон. Однак на ділі з'ясувалося, що все не так.

Чергова гучна справа імені Луценка виявилася мильною бульбашкою, яка лопнула. При цьому вибачень від Юрія Віталійовича, як завжди, чекати марно. І байдуже, що постраждав імідж успішної української компанії. Хоча таких непрофесійних випадів від очільника генпрокуратури українці вже надивилися вдосталь. Спочатку чиновника чи депутата гучно затримують, потім безапеляційно звинувачують, але з рештою відпускають через брак доказів. І ця вистава повторюється по колу ось уже два роки періоду діяльності Луценка. Чого лише варте минулорічне шоу з вертольотами імені Матіоса із затримання двох десятків колишніх чиновників по всій країні, яке нічим не закінчилося.

При цьому, схоже, генпрокурора зовсім не цікавить доля компанії, чиновника чи депутата, якого він без суду і слідства публічно звинуватив у злочині. Юрій Віталійович більше турбується про власну політичну кар'єру та створення свого іміджу борця з беззаконням. Хоча насправді боротьби з порушниками не видно, адже доведення до кінця жодної гучної справи від нього українці поки так і не дочекалися.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram