Куць офіційно почав "рулити" Донеччиною
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко представив нового очільника Донецької військово-цивільної адміністрації Олександра Куця. Він змінив на цій посаді Павла Жебрівського, який віднедавна є аудитором Національного антикорупційного бюро України.

Для призначення нового губернатора Донеччини Президент приїхав до Краматорська.

Петро Порошенко, Президент України:

"Коли вороги бояться Олександра Івановича, вони це роблять не дарма. Це людина, яка рішуче іде в бій, яка має аналітичний склад ума. Людина, яка дуже відома на Донбасі, яку знає і шанує Донбас. І Олександр Івапнович теж знає, шанує Донбас і поважає його мешканців".

Під час представлення Порошенко наголосив, що пріоритетним у діяльності Донецького регіону залишається мир, безпека, відновлення інфраструктури та розвиток територій.

41-річний Олександр Куць є генералом Служби безпеки України. Спочатку займався боротьбою з корупцією в СБУ Києва та Київської області. У 2015 році Куця призначили керувати управлінням СБУ в Донецькій області.

За його головування СБУ Донеччини затримали завербованих російською розвідкою співробітників донецького управління Третяка, Нікіфорова та Косяка.

Джерело: відео – Youtube, фото з відкритих джерел Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram