"Шедевр" Онищенка відправлять на експертизу
Загрузка плеера...

Книгу народного депутата-утікача Олександра Онищенка відправили на експертизу. Твір парламентарія, присвячений корумпованості нинішньої влади, розглядав Печерський райсуд столиці.

Творіння Онищенка називається "Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора". Попри промовисту назву, суд зацікавився доробком нардепа-утікача не через художню цінність тексту і навіть не через те, що парламентарій звинувачує Президента у корупції. Служителі Феміди розглядали справу про втручання в роботу колишнього прем'єра Арсенія Яценюка.

Справа в тому, що підозрюваний у корупції Олександр Онищенко стверджує, нібито йому "замовили" організацію масштабної кампанії проти екс-прем'єра. Зрештою, Нацполіція вирішила розібратись із тим, наскільки ця інформація правдива. Слідчі подали клопотання про проведення спеціальної лінгвістичної експертизи. Для аналізу відібрали 8 фрагментів з книги.

Зазначимо, Онищенко вже більше року звинувачує Президента України у корупції. Втім, на Банковій всі звинувачення спростовують. Сам же Онищенко є головним фігурантом так званої "газової справи". Парламентарія підозрюють у махінаціях з паливом, через що держава зазнала понад півтора мільярди гривень збитків.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram