Партії пропихують рекламу як соціальну
Загрузка плеера...

Обережно! Вас дурять. Більше 30 відсотків так званої соціальної реклами, яку показують  по телебаченню, є прихованою комерційною або політичною інформаційною продукцією. Теж саме стосується і зовнішньої реклами у Києві. Під виглядом соціальної там замаскували вісімнадцять відсотків зразків.

Про це свідчать результати дослідження Інституту масової інформації на замовлення Центру громадянського представництва "Життя".

Згідно з ним, на телебаченні від усіх зразків соціальної реклами одна шоста є продукція у сфері громадського здоров'я.

Також дослідники назвали головні проблеми, які перешкоджають ефективному поширенню справжньої соціальної реклами. Це -  несплата частиною рекламодавців алкоголю і тютюну 5 відсотків відрахування; брак коштів на створення такої реклами та відсутність практики використання законодавчих можливостей безкоштовного розміщення соціальної реклами

Для дослідження було обрано 9 загальнонаціональних телеканалів. Моніторинг здійснювався протягом двох годин прайм-тайму (з 19:00 до 21:00) в один з трьох днів (третього, четвертого або п'ятого квітня 2018 року) . Предметом дослідження стали усі сюжети з маркуванням "соціальна реклама".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram