На захист ЄС стають кібервійська
Загрузка плеера...

Дев'ять країн-членів Європейського союзу вирішили створити кібернетичні сили швидкого реагування. Про це повідомив міністр оборони Литви Раймундас Каробліс.

ЗМІ пишуть, що ця країна стала ініціатором такого масштабного об'єднання. До литовської угоди долучилися Естонія, Хорватія, Нідерланди, Румунія, Франція, Іспанія, Польща, Фінляндія. Останні чотири країни підпишуть відповідні домовленості до кінця року, а решта вже з 25 червня.

Каробліс зауважив, що планують створити цілі кібернетичні команди швидкого реагування, ротація яких буде проводитися щопівроку. Ще чотири країни - Бельгія, Греція, Словенія та Німеччина – також хочуть приєднатися до такого проекту, але поки як спостерігачі.

Литовський міністр оборони, зауважив, що такі кібернетичні сили допомагатимуть країнам ЄС у випадках серйозних кіберзагроз. Кошти для проекту політики хочуть взяти з бюджету Євросоюзу. Гроші мають піти на придбання комп'ютерної техніки і новітнього програмного обладнання.

Варто додати, що створення кіберсил – один з перших проектів у межах нового договору про співпрацю країн ЄС у сфері оборони.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram