Київ "накрутив" на 1 млрд гривень
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Столиця заборгувала за електроенергію майже 1 млрд гривень. Постачальник "ДТЕК Київські електромережі" поскаржився, що серед найбільших боржників – комунальні підприємства та мешканці міста.

Комунальники заборгували за електроенергію близько 400 млн грн. Найбільше грошей має повернути постачальнику "Київводоканал": на 1 червня він лишається винним за електрику близько 230 млн грн.

Борг населення Києва на 1 червня досяг 420 млн грн. У травні 340 тис. киян вчасно не розрахувались за спожиту електроенергію. Найбільше заборгували мешканці Дарницького, Святошинського та Солом’янського районів – кожен з них винен понад 50 млн грн.

Постачальник електрики пропонує боржникам вчасно сплачувати за послуги і не накопичувати борги, бо від цього залежить забезпечення міста та стан мереж і обладнання. Якщо боржники не виконують зобов'язання та не реагують на попередження впродовж одного місяця, "ДТЕК Київські електромережі" змушений припинити електропостачання.

Нагадаємо, з 1 лютого Національна комісія регулювання енергетики на 2% підняла тарифи на розподіл і постачання електроенергії для 34 енергопостачальних компаній. На вартість електроенергії для населення це поки що не вплинуло.

Джерело: відео - Youtube, фото – з відкритих джерел Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram