Фірма Дубневичів поверне державі гроші
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України виграло суд у Товариства з обмеженою відповідальністю "Корпорація КРТ", яке належить народним депутатам Богдану та Ярославу Дубневичам.Суд не задовольнив скаргу компанії у справі НАБУ щодо розтрати фірмою державних коштів. Про це повідомили "Наші гроші".

Компанія Дубневичів та начальник філії "Центр управління промисловістю "Укрзалізниці" Володимир Харлан оскаржували рішення суду, яким було визнано недійсним договір поставки деталей для залізничників.

Йдеться про документ, укладений між підприємствами без проведення тендерних процедур на поставку кріплень до шпал. Сума контракту – понад 150 млн гривень.

Детективи НАБУ відразу зацікавилися цими підозрілими закупівлями. Після розслідування всі матеріали направили на економічну експертизу. Вона і встановила, що різниця між цінами закупівлі та середньою ринковою вартістю сягнула більше 26 млн гривень.

Тяжби у цій справі тривали близько двох років. Тепер рішення суду не підлягає оскарженню. А відтак компанія народних депутатів має повернути гроші в бюджет України.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram