НБА поповнилося двома українцями
Загрузка плеера...

На щорічному драфті НБА, де обирають новачків перед початком регулярного сезону, американці виділили двох українців, які поповнили зіркову американську баскетбольну лігу. Святослава Михайлюка обрав Лос-Анджелес "Лейкерс" під 47 номером, а Іссуфа Санона задрафтував під 44 позицією Вашингтон "Візардс".

Вихованець "Черкаських мавп" 21-річний Святослав Михайлюк почав кар'єру у Сполучених Штатах ще чотири роки тому. Тоді він перейшов до клубу з "Канзасу", який виступає в нижчій баскетбольній лізі NCAA. За минулий рік український захисник набирав в середньому 14,6 очок за гру. Завдяки хорошим показникам на нього звернуло увагу чимало клубів НБА .

18-річний Іссуф Санон вихованець "Дніпра" ще цього сезону грав за словенську Олімпію. А вже сьогодні обраний клубом з НБА. Талановитий молодий українець в середньому набирав 6 очок за гру. Минулого літа захисник яскраво проявив себе у виступах за нашу національну збірну вісімнадцятирічних.

Для України цьогорічний драфт особливий. Адже у ярмарку молодих талантів брало участь аж четверо наших співвітчизників! Окрім задрафтованих Михайлюка і Санона ,виставлялися Богдан Близнюк та Олександр Кобець. Нагадаємо, що зараз в НБА виступає лише один українець центровий "Фінікс" Олексій Лень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram