Хто виграє від нового валютного закону?
Загрузка плеера...

У четвер Верховна Рада ухвалила закон про валюту, і одразу ж дії депутатів були названі історичною реформою. Таку характеристику новому закону дали в Національному банку України. Тут навіть назвали інновацію "безвізом для капіталу". Фінансовий регулятор пояснив, які вигоди має отримати держава від впровадження нових норм.

У НБУ стверджують, що реформа допоможе залучити інвесторів за рахунок збільшення свободи валютних операцій. До того ж, для українців мають скасувати обмеження щодо зовнішньоекономічних операцій та інвестицій за кордон. Щоправда, одразу на зміни чекати не варто. У регуляторі пояснюють, що реформування має бути поступовим, аби не похитнути ситуацію в економіці.

Президент Петро Порошенко також похвалив закон і назвав його прийняття кроком до фінансової свободи. Втім, підтримка закону народними депутатами має потішити не лише гаранта і Нацбанк.

Злі язики подейкують, що найбільші гравці валютного ринку пов'язані з секретарем Ради Нацбезпеки Олександром Турчиновим. Тож "кривавий пастор" також може серйозно виграти від реформи у сфері фінансів. Як писали українські ЗМІ, понад третину обмінників контролює фірма, пов'язана з народним депутатом Русланом Лук'янчуком, який, своєю чергою, має тісні бізнесові зв'язки з родиною Турчинова. Втім, в РНБО спростовували можливий зв'язок секретаря із валютними фірмами.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО пропонував взятись за ринок криптовалют і врегулювати обіг віртуальних грошей.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram