Діти мігрантів житимуть на військових базах
Загрузка плеера...

Пентагон готує спеціальні центри на військових базах, щоб розмістити там близько 20 тисяч дітей-мігрантів без супроводу.

В оборонному відомстві Штатів ще вибирають приміщення. Обговорюється можливість розміщення дітей на трьох військових об'єктах в Техасі та на одному - в Арканзасі.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що серед біженців багато людей, які були змушені покинути домівки через землетруси чи урагани. Місцеві ЗМІ пишуть, що на таких базах можуть також бути розміщені цілі сім'ї мігрантів.

Центри тимчасового утримання дітей нелегальних мігрантів, які розташовані на кордоні з Мексикою у Техасі, відвідала перша леді США Меланія Трамп. Візит вона здійснила на наступний день після того, як президент Америки підписав указ, який забороняє примусово забирати дітей з родин біженців, які намагаються в'їхати до Америки.

Це, за словами американського лідера, це дозволить вирішити проблему з розділенням сімей. У той же час він зазначив, що США зберігатиме "міцний кордон" і продовжуватиме практику "нульової терпимості" до людей, які незаконно в'їжджають в країну.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram