Рахункова палата хоче змін у держбюджеті
Загрузка плеера...

Рахункова палата вимагає внесення змін до бюджету, адже він у першому кварталі недоотримав близько 66 млрд грн. Про це заявив очільник органу фінансово-бюджетного контролю Валерій Пацкан на засіданні комітету ВРУ з питань бюджету.

Посадовець зазначив: навіть за сприятливих економічних умов (зростання ВВП, імпорту та інфляції), план доходів загального фонду недовиконали на 8,7 млрд грн, а план видатків - на 22 млрд грн.

Окрім того, цього року вдвічі збільшилися виплати на погашення та обслуговування зобов’язань за державним і гарантованим державою боргом. До слова, вони становлять майже 90 млрд грн.

Враховуючі всі ці фактори, голова Рахункової палати зауважив: недоотримання запланованих надходжень загального фонду державного бюджету більш як на 15% зобов’язує уряд взятися за вирішення цього питання. А саме, ініціювати внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2018 рік" для збалансування витрат і надходжень державного бюджету.

Як відомо, 7 грудня минулого року Верховна Рада затвердила законопроект про державний бюджет на 2018-й. У документі доходи держбюджету встановлено на рівні 917 млрд грн, витрати – на рівні 991 млрд грн.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram