Порошенко запустив нові антиросійські санкції
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко дав старт новим антиросійським санкціям. Гарант ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про внесення змін до персональних обмежувальних заходів. Нові санкції симетричні обмеженням, які перед цим запровадив Вашингтон. До того ж, вони поширюються і на політичні партії та громадські організації.

Санкційний список було розширено, до нього потрапили ще 14 фізичних та 30 юридичних осіб. Оновлення переліку ініціювали Кабінет Міністрів та Служба безпеки України. Обмеження спрямовано також проти політичних і суспільних об'єднань, які були причетні до організації незаконного голосування в Криму. Це Центрвиборчком РФ, виборча комісія, створена на окупованому півострові, сім політичних партій та кілька громадських організацій.

Активи усіх підсанкційних організацій на території України мають бути заблоковані, а виведення капіталу за межі країни заборонено. Крім того, установам, внесеним до списку, перестануть видавати дозволи на ввезення та вивезення з України валютних цінностей.

Зараз до списку тих, хто підпадає під обмеження, внесено понад 1700 осіб та майже 800 російських компаній.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram