Уряд і ГПУ знайшли крайніх у проблемі "євроблях"
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр і генеральний прокурор знайшли винних у ситуації з "євробляхами". Голова ГПУ Юрій Луценко заявив, що уся "повнота відповідальності" лежить на львівських митниках та на їх колегах у Західній Україні.

Генпрокурор стверджує, що саме через західні області було ввезено більше половини всіх автомобілів з іноземною реєстрацією (понад 150 тисяч машин). Юрій Луценко висловив переконання, що митники чудово знають, скільки коштує пропуск одного такого авто. Так очільник Генеральної прокуратури відреагував на слова представника Львівської митниці про те, що наразі немає точної інформації про кількість ввезених "євроблях".

На селекторній нараді голова уряду Володимир Гройсман анонсував ретельну перевірку Львівської митниці. Прем'єр пригрозив митникам звільненням і пообіцяв, що чиновникам найближчим часом доведеться поспілкуватись з прокурорами.

Зазначимо, за підрахунками Державної фіскальної служби, абсолютним лідером серед країн, з яких ввозять нерозмитнені авто, є Польща. Саме звідси родом кожна третя "євробляха". Також основними "експортерами" авто з єврономерами вважають Молдову і Угорщину.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram