ООН назвала кількість загиблих цивільних на Донбасі
Загрузка плеера...

Від початку бойових дій на Донбасі загинуло 2 тисячі 725 цивільних осіб. З-поміж них понад півтори тисячі чоловіків, 961 жінка, 140 дітей та 56 дорослих, стать яких не змогли розпізнати. Про це йдеться у звіті, який оприлюднила голова Моніторингової місії ООН із прав людини в Україні Фіона Фрейзар.

У документі також окремо пораховано 298 людей, котрі загинули в авіакатастрофі літака рейсу МН17 у липні 2014-го.

Станом на серпень минулого року в ООН нарахували понад 10 тисяч жертв з обох сторін конфлікту на Донбасі.

Крім того, за офіційною інформацією Генерального штабу Збройних сил України, із квітня 2014 по жовтень 2017 року під час бойових дій на сході нашої держави загинуло 2 тисячі 378 військовослужбовців.

Не варто забувати і про тих, хто через збройний конфлікт змушений був тікати зі своїх домівок. Понад 1,5 мільйона громадян стали внутрішньо переміщеними особами, які є фактично біженцями. Хоча держава не поспішає надавати такий статус цим людям. Правозахисники переконані – це робиться навмисно, адже біженці захищені конвенцією ООН та іншими міжнародними документами. Що, своєю чергою, вимагає особливого ставлення до таких людей, а це додаткова відповідальність влади, яку, схоже, наші державні мужі на себе брати не хочуть.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram