Праворадикали розпалюють в Україні війну
Загрузка плеера...

Наслідки сутичок у Харківській міській раді продовжують даватися взнаки. Як повідомив прес-секретар міськради Юрій Сидоренко, госпіталізували ще двох співробітниць, а загалом постраждалих четверо. Усі вони написали заяви до поліції.

Взагалі сам факт нападу на адміністративну будівлю вчергове сколихнув українське суспільство. На резонансну подію відреагували експерти й політики, які переконані, що Київ намагається руками праворадикалів тиснути на місцеву владу. І перше підтвердження тому – відверте ігнорування порушення закону правоохоронцями.

З приводу цього народний депутат і лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович заявив, що силовики зобов'язані припинити захоплення мерії Харкова, оскільки це загроза національній безпеці країни. За словами політика, напад на міськраду спланували зовсім не ті люди, що вдерлися в адмінприміщення. Їм дали розпорядження зі столиці.

На думку Рабіновича, із наближенням президентських виборів атаки є способом занурити державу в безлад громадянського протистояння, а це дасть нинішнім казнокрадам залишитися біля керма.

Парламентарій нагадав, що у Харкові є законно обраний мер, який і повинен керувати містом. Вадим Рабінович закликав провокаторів прибрати руки від Геннадія Кернеса, адже людина на ділі демонструє, як потрібно будувати справжнє українське місто.

Крім того, політик заявив, що його партія наполягає, аби Служба безпеки, Міністерство внутрішніх справ і Генпрокуратура негайно втрутилися в ситуацію та відновили порядок.

На думку Рабіновича, Верховна Рада має створити тимчасовий слідчий комітет, щоб з'ясувати всі обставини подій у Харкові. Партія "За життя" звернулася і до Президента України Петра Порошенка із закликом відновити конституційну справедливість, бо перетворення обласного центру на місце протистоянь та війни є нічим іншим як масштабним злочином перед суспільством.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram