Полторак придумав, що купити за "контрабандні" гроші
Загрузка плеера...

Не встиг уряд затвердити програму боротьби з контрабандою, як міністр оборони Степан Полторак придумав спосіб використати можливі нові надходження до бюджету. У Кабінеті міністрів підрахували, що щороку через тіньові оборудки на митниці держава втрачає до 100 мільярдів гривень. Голова оборонного відомства пропонує витратити ці гроші на посилення системи протиповітряної оборони.

Прикметно, що урядовець не запропонував інвестувати кошти в розвиток українського оборонного комплексу. Натомість Полторак хотів би купити озброєння та техніку у іноземних партнерів. Міністр оборони закликав спрямувати додаткові бюджетні кошти на придбання п'яти дивізіонів американських систем ППО Patriot.

Експерти вже порахували, що з 2014 року повз державний бюджет пройшли близько 16 млрд дол. Фахівці також зазначили, що тих грошей, які мали б надійти до бюджету завдяки ефективній боротьбі з контрабандою, вистачило б на створення своєї системи протиповітряної оборони.

План дій щодо посилення боротьби з контрабандою Кабмін затвердив у середу. Провідну роль відвели Міністерству внутрішніх справ.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram