Український бізнес потерпає від корупції
Загрузка плеера...

Антикорупційні ініціативи української влади поки не дають результатів. Це фактично визнали у НАБУ. Адже на своєму сайті оприлюднили невтішні результати опитування українських респондентів. Його у рамках Всесвітнього дослідження економічних злочинів та шахрайства провела авторитетна  компанія PwC.

Цифри просто приголомшили. Виявилося, що останні два роки  половина вітчизняних підприємців страждають від корупції. При цьому, кожен третій бізнесмен зізнався, що його організація отримувала пропозицію дати хабара.

Водночас найпоширенішими видами злочинів, із якими стикаються компанії, є незаконне привласнення майна  (про це сказали майже 50 відсотків респондентів), шахрайство у сферах закупівель (цю відповідь обрали понад 30 відсотків опитаних) . Стільки ж підприємців розповіли, що стикалися з кіберзлочинами.

Та це ще не найстрашніше. Наприкінці опитування представники українських організацій зробили невтішний прогноз на наступні два роки. Вони вважають, що корупція залишатиметься найбільш суттєвим економічним злочином для їхніх компаній і надалі. А це означає, що середній клас в Україні не довіряє так званим антикорупційним реформам, про які розповідає чинна влада.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram